Hakkımızda

TRANSQUA
⏱ Tahmini 2 dakika okuma!, 📅 22 Ekim 2020 Perşembe

Tekstil sektörlerinde gereksinim duyulan kimyasallara kaliteli, ileri teknolojili ürünler ile cevap verebilen ve bu ürünlerin geliştirilmesinde katkıda bulunmayı amaçlayan TRANSQUA, üretim aşamasından teslimata kadar sıfır hata ilkesiyle çalışırken çevre sağlığı ve toplumsal sorumluluğunun bilincinde olarak faaliyetlerine devam ettirmektedir.

Kimya endüstrisindeki hızlı gelişmeleri global ölçekte takip edebilen, ileri teknoloji ve uzman işgücünü avantaja çevirmeyi başarmış, insana ve çevreye duyduğu saygıyı üretim ve satış süreçlerinin tamamına yansıtabilen, yüksek kaliteli ürünleri doğru fiyata sunabilme becerisine sahip, müşteri odaklı ürün ve hizmet sunarken sektörünün en ileri hedeflerine ve en güçlü vizyonuna sahip firma olmak için hiç durmadan çalışıyoruz.

Markamızın ancak müşterilerimizin memnuniyetleri doğrultusunda büyüyebileceğini biliyor ve müşterilerimizin büyüme hızı yüksek dünya firmaları arasında yer alabilmelerini sağlamak adına rekabet gücünü artıran sürdürülebilir bir gelecek için çalışan kimya firması olarak, çalışma enerjimizi, bilgi ve tecrübe birikimimizi, takım çalışmamızı, sürekli öğrenme isteğimizi temel özelliklerimiz olarak görüyoruz.

Başarmanın sırrını müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın başarısında görerek, tüm diyaloglarımızı her zaman açıklık, dürüstlük ve çözüm odaklılık üzerine kuruyoruz.

Ürün ve hizmet kalitesinin yanı sıra çalışma yöntem ve değerleri ile de sürekli fayda sağlayarak kalite ve güvenin sembolü olacak bir kurum olmayı amaçlayan TRANSQUA, sürdürülebilir gelişimi ile dünya pazarına hitap eden bir firma olmayı hedeflemektedir.