Hizmetlerimiz

TRANSQUA

Baskı Boyaları

TRANSQUA , polyester, pamuk, akrilik, ve poliamid elyafa değer katmak için dispers, reaktif, katyonik, asit, metal kompleks, inkjet, pigment baskı boyaları ve baskı kimyasalları üretmektedir. Baskı boyalarında sıvı, toz ve dispersiyon olarak değişik ürünler sunmaktadır.

Sıvı boyalar, baskı işletmelerine uygulama avantajları, kullanım konforu, maliyet ve zaman tasarrufu sağlayan çevre dostu boyalardır. TRANSQUA sıvı boya üretiminde; yüksek konsantrasyon, kolay çözünürlük, kimyasal ve fiziksel dayanıklılık ve standardizasyon performansına önem vermektedir.

TRANSQUA baskı boyaları; bluesign® gerekliliklerine uygun üretilirler ve kasıtlı olarak ZDHC MRSL tablolarında listelenen öncelikli kimyasal gruplarındaki kimyasalları belirlenen sınırların üstünde içermezler. Tekstil ve giyim tedarik zincirini etkileyen mevzuatlarla birlikte otoritelerin ve markaların kısıtlı kimyasal kimyasal listelerine (RSL’ler) ve Oeko-Tex® 100 standartlarına tam uyum gösterirler. REACH Yönetmeliği’nin Yüksek Önem Arz Eden Maddelerini (SVHC) ve Ek 17’sinde kısıtlanmış olan Azo Boyaları içermezler.

REAKTİF BOYALAR

Reaktif baskı için sıvı ve toz boyalar

PİGMENT BOYALAR

Pigment baskı için sıvı boyalar

DİSPERS BOYALAR

Dispers baskı için sıvı ve toz boyalar